Usługi email i ftp

Dostęp do kont email i ftp na naszym serwerze możliwy jest przez Internet. Oferujemy konfigurowalne (autorespond - automatyczne odpowiedzi, autoforward - automatyczne przesyłanie wiadomości na inny adres) konta o nielimitowanym rozmiarze (pod warunkiem regularnego odbierania poczty) oraz 25 MB na strony WWW.

Koszty utrzymania kont email i ftp:

Rodzaj usługi:

Kwartalnie Półrocznie Rocznie
Konto email / www (25 MB na strony WWW) 60 zł 110 zł 200 zł
Dostęp do konta poprzez ftp bezpłatny bezpłatny bezpłatny
Automatyczna odpowiedź (autorespond)
Automatyczne przesyłanie na inne konto (autoforward)
bezpłatny (ftp)
10 zł (administrator)
   

Funkcje autorespond i autoforward użytkownik posiadający dostęp poprzez ftp może konfigurować samodzielnie. Należy w tym celu połączyć się ze swoim kontem poprzez ftp://ftp.sponsor.com.pl/mail podając swój login i hasło i przysłać prawidłowe zbiory ims.ctl, autorply.txt i replied.txt (koniecznie zapoznaj się z uwagami do instrukcji) wgrywając je do swojej kartoteki ftp://ftp.sponsor.com.pl/mail. Z kartoteki tej można później odczytać zbiór replied.txt (Listę osób do których została przesłana odpowiedź).

Polityka firmy dotycząca nieproszonych listów komercyjnych

UCM (Unsolicited Commercial Message), spam - to najczęściej spotykane nazwy zjawiska, które staje się obecnie plagą Internetu. Oferty sprzedaży przesyłane w milionach egzemplarzy do użytkowników poczty na całym świecie przez różnych oszustów, internetowe piramidki finansowe i pornografia wypaczyły ideę rozsądnego informowania klientów o interesujących towarach i usługach. Niejeden użytkownik e-maila narzeka, że codziennie musi przekopywać się przez dziesiątki nieproszonych, bzdurnych komunikatów o możliwościach zarobienia miliona dolarów w tydzień bez żadnego wysiłku przesyłanych na osobiste konto pocztowe lub ulubioną listę dyskusyjną.

Firma Sponsor aktywnie włączyła się w politykę zwalczania spamu w Internecie. Korespondencja z miejscami znajdującymi się na internetowych czarnych listach firm wysyłających spam, w MAPS oraz listy przysyłane przez znanych internetowych oszustów są blokowane.

Innym rodzajem nieproszonej poczty są łańcuszkowe listy będące ostrzeżeniami o pseudowirusach. Przychodzi ich coraz więcej.

Powrót do Klientów firmy Sponsor SPAM: Informacje